Avrupa Staj Konsorsiyumu Erasmus+ Staj Hareketliliği 24 Mart 2017 Yerleştirme Sonuçları

Avrupa Staj Konsorsiyumu Erasmus+ Staj Hareketliliği 24 Mart 2017 Yerleştirme Sonuçları

Sevgili Öğrenciler,

Avrupa Staj Konsorsiyumu’na gösterdiğiniz ilgi ve yerleştirme sürecinde yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ederiz.

Üniversite bazındaki, Avrupa Staj Konsorsiyumu yerleştirme sonuçları için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız;

Avrupa Staj Konsorsiyumu 2017 Yerlestirme Sonuclari – IKU

Avrupa Staj Konsorsiyumu 2017 Yerlestirme Sonuclari – SEHIR

Avrupa Staj Konsorsiyumu 2017 Yerlestirme Sonuclari – KHU

Avrupa Staj Konsorsiyumu 2017 Yerlestirme Sonuclari – SU

Avrupa Staj Konsorsiyumu 2017 Yerlestirme Sonuclari – USKUDAR

 

”Hibe dağıtımı yapılması aşamasında değerlendirmeleri yapan kişiler ile başvuru sahipleri arasında değerlendirmeyi yapan kişilerin tarafsızlığını etkileyebilecek herhangi bir kişisel ilişki bulunmamaktadır. Karar şeffaflık kurallarına uygun bir şekilde verilmiştir.”

Hibeler Türkiye Ulusal Ajansı’nın Avrupa Staj Konsorsiyumu’na tahsis etmiş olduğu hibe miktarına göre öğrencilerimize dağıtılmıştır.

Tüm öğrencilerimizi kutluyor, yerleştirilemeyen ve hibe dağıtımı yapılamayan öğrencilerimizin bir sonraki dönem başvurularını bekliyoruz.

(Yerleştirme yapılan öğrencilerimiz arzu ettiği takdirde hibesiz olarak da hareketliliklerini uzatabilirler veya staj hareketliliğine hibesiz olarak katılabilirler.)

Hareketlilikten vazgeçilmesi / iptal edilmesi halinde kurumunuzun konsorsiyum yetkililerinin en geç 28 Nisan 2017’a kadar bilgilendirilmesi gerekmektedir. 28 Nisan’dan sonra mücbir sebebi olmayarak hareketlilikten vazgeçen öğrencilerden, bir sonraki başvurularında 10 puan düşürülecektir.

Listede belirtilen Hareketlilik tarihlerinde değişiklik olması halinde en geç 14 Nisan Cuma gününe kadar Konsorsiyum Yetkililerine güncel davet mektubunun verilmesi gerekmektedir. Hareketlilik tarihlerinize göre zorunlu sigortalarınız Konsorsiyum tarafından yapılacaktır. 14 Nisan’dan sonra tarihlerde değişiklik olması halinde, zorunlu sigorta Konsorsiyum tarafından karşılanmayacaktır. 

Erasmus + Staj Hareketliliğinize istinaden 4 Mayıs 2017 tarihinde süreçlerin anlatılacağı ve kültürel çalışmaların yapılacağı bir oryantasyon programı  gerçekleştirilecektir.  Program detayları paylaşılacaktır.

Sonuçlarla ilgili olarak öğrencilerimiz, kendi üniversitelerinin Konsorsiyum kurum temsilcileri ile iletişime geçebilir.

Konsorsiyum kurum temsilcileri için lütfen tıklayınız.

 

Share this post